Masz pytania?
Zadzwoń 500 098 322

Jesień

Lato odeszło, nadchodzi jesień, pełny koszyczek darów nam niesie. Są w nim żołędzie, grzyby, kasztany i z jarzębiny korale dla mamy. Jest chmurka z nieba, deszczu kropelki oraz wicherek, wietrzyk niewielki. Owoce z sadu no i warzywa. Każdy na zdrowie niech je spożywa. (U. Garboś) Dary jesieni wykorzystaliśmy troszkę w inny sposób - stworzyliśmy ścieżkę sensoryczną 😁 Chodzenie po niej nie było łatwe. Taka ścieżka sensoryczna ma bardzo duże znaczenie dla dziecięcych stópek – usprawnia motorykę dużą, rozwija wrażenia dotykowe, poprawia równowagę i koordynację ruchową i przede wszystkim stymuluje receptory. Ścieżka sensoryczna super rozwija wyobraźnię dotykową, dzięki której dzieci prawidłowo poznają świat.