Masz pytania?
Zadzwoń 500 098 322

BEZPIECZNE PRZEDSZKOLE

Przedszkole Słoneczko mieści się w Zwoleniu przy ul. Mickiewicza 16. Budynek Budynek przedszkola spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa i higieny szkolnej. Posiada wentylację i instalację przeciwpożarową. Obiekt został całkowicie dostosowany do potrzeb i wymagań dzieci, posiada 5 dużych i przestronnych sal, każda z sal posiada sanitariat z nisko zawieszonymi umywalkami, brodzikami i małymi ubikacjami. Wszystkie mebelki, zabawki, pomoce dydaktyczne posiadają certyfikat bezpieczeństwa. Docelowo, przewiduje się, że w przedszkolu będą 3 grupy dzieci podzielone wiekowo, oraz grupa żłobkowa.

Kuchnia
Nasza kuchnia spełnia wszystkie normy żywienia zbiorowego. Codziennie panie kucharki przygotowują w niej trzy smaczne posiłki.

Plac zabaw
Wszyscy wiemy jak ważny jest ruch na świeżym powietrzu, dlatego staramy się , aby dzieci spędzały jak najwięcej czasu na dworze. Nasz plac zabaw to ogród z każdej strony bezpiecznie ogrodzony. Ogrodowe zabawki są bezpieczne, kolorowe i dostosowane do wieku dzieci.

Personel
Wszyscy nasi pracownicy posiadają aktualne szkolenia BHP, oraz książeczkę sanepidu z badaniami upoważniającymi do pracy z dziećmi.